721 122 122

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

O2 internet. Jak získat nejlepší a nejspolehlivější připojení?
Chcete připojení od nejsilnějšího poskytovatele? Zjistěte, proč a v čem je internet od O2 tak špičkový. Níže se dozvíte kompletní informace, které potřebujete o O2 internetu znát.  

 

Obsah článku

Není O2 internet jako O2 internet

Přecházíte od malého poskytovatele internetu k O2? Víme proč

Proč zvolit zrovna O2 internet? Důvodů je mnoho

Balíčky O2 internetu pro každého

S O2 internetem vždy o krok dál

O2 internet od e-pripojeni.cz. Kvalita, jistota rychlost

Jak snadno získat nejvýhodnější O2 internet?

 

Není O2 internet jako O2 internet

<Opravdu. Řekli byste, vždyť O2 internet je jenom jeden. Ale ono to není tak úplně pravda. Je fakt, že společnost O2 poskytuje jedno z nejvýkonnějších připojení v České republice. Jenže O2 internet můžete získat také od několika partnerů, kteří vám mohou nabídnout připojení za úplně jiných podmínek. Takže pokud jste pevně rozhodnutí právě pro O2 internet, pečlivě vybírejte společnost, která vám službu nabízí. 

Některé společnosti mají totiž tak výhodné balíčky, že vůbec nemá smysl hledat jinde. Například e-pripojeni.cz vám jako certifikovaný partner poskytne jako novým zákazníkům exkluzivní balíčky s trvalou měsíční slevou 100 Kč. Za rok, dva ušetříte spoustu peněz a ještě si vychutnáte špičkový internet. Jediné, co pro zisk výhodného O2 internetu musíte udělat, je ověřit si dostupnost

Ale buďte v klidu, O2 internet má pokrytí 99 %. Takže ať už jste z hlavního města, nebo z malé vesničky v horách, s největší pravděpodobností si O2 internet můžete pohodlně dopřát. A věřte, že velmi kvalitní O2 internet se vám vyplatí. O tom si povíme o pár řádků níže. 

Tady si snadno ověříte dostupnost O2 internetu>>

 

Přecházíte od malého poskytovatele internetu k O2? Víme proč

Pokud si zrovna čtete tyhle řádky, jistě nejste spokojení se svým současným poskytovatelem internetu a chcete přejít k silnému partnerovi jako právě O2. Malí poskytovatelé internetu se obvykle jeví jako dobrá možnost. Zvlášť na začátku a zvlášť na menších vesnicích a v menších městech. Tady obvykle existují místní firma nabízející inernet. 

A jak bývá zvykem, zdá se výhodnější zůstat u lokálního poskytovatele. Pokud má pobočku, tak je někde blízko (O2 internet je možná se svými pobočkami zdánlivě daleko). Tak si řeknete, že nemusíte jezdit do města a řešit věci zdlouhavě. 

Jenže pokud se vyhnete O2 internetu a snažíte se využít malého poskytovatele, brzy narazíte. A to hned z několika důvodů. Popíšeme vám je podle příběhů, který by se mohl stát standardem. I když se nemá pointa vyzrazovat předem, už teď vám musíme říct, že cesta stejně skončila u O2 internetu

 

Cesta od malého poskytovatele k O2 internetu

Pouze hodně nízká cena kvalitní internet nedělá. Typickou ukázkou přechodu na O2 internet jsou dvě zásadní věci. První je nespolehlivost. Často se totiž stává, že drobní poskytovatelé nenabízejí tak kvalitní připojení. Internet se často seká a vypadává. Když se díváte na film, nebo pracujete, je to za trest. Pár takových chvilek a vy si říkáte, proč já radši nešel rovnou k O2 internetu. 

Druhým nešvarem bývá zákaznická podpora. Představte si, že vám vypadne internet a vy to potřebujete rychle řešit. Jenže ouha. Firma nabízející internet se skládá pouze z jednoho člověka. Ne, to není legrace, tak to opravdu bývá. Co takový solitér může stihnout? Určitě vám nepřijede do druhého dne omrknout anténu, jestli všechno funguje, jak má. A když se takových problémů sejde víc, přejete si konečně mít ten O2 internet

A je tu ještě jedna věc, v čem O2 internet drtí ostatní poskytovatele. Má tak silné zázemí a tak výhodné balíčky, že dříve nebo později stejně malé společnosti skoupí. A jedinou a správnou možností bude O2 internet. 

 

Proč zvolit O2 internet? Důvodů je mnoho

Společnost O2 jako poskytovatel internetu patří mezi špičku. Můžete namítat cokoliv, ale patří mezi lídry v telekomunikačních službách. Během dlouhých let si O2 vypracovalo neotřesitelnou pozici. 

Tady je několik hlavních důvodů, proč jít do O2 internetu a nejlépe s e-pripojeni.cz. A jakmile jednou O2 internet “okusíte”, už nebudete chtít jinak. A sami objevíte kopu dalších benefitů O2 internetu. 

Hlavní výhody O2 internetu

 • Perfektní modemy O2, se kterými využijte internet na maximum
 • O2 internet je věhlasný 99% pokrytím
 • S O2 internetem žádné výpadky
 • O2 internet. Tolik dat, kolik je vám libo
 • S O2 internetem podpora, která exceluje

 

Perfektní modemy O2, se kterými využijete internet na maximum

Obrovskou výhodou O2 internetu je to, že díky téhle společnosti dostanete vždycky top technologie. K čemu by vám byl super dobrý O2 internet, kdybyste ho nedokázaly naplno využít? Takže když si pořídíte například ultra výkonný 5G O2 internet, získáte špičkový modem, jehož instalace je brnkačka. Prostě ho jenom zapojíte do zásuvky a O2 internet se v podstatě sám rozjede. 

A je fuk, jaký balíček O2 internetu vyberete. Nejvyspělejší technologie zaručí stabilní rychlost přenosu bez kolísání výkonu. Takže žádné brutální nastavování modemu, ale jenom jednoduchá instalace. Po pár minutkách už frčíte na O2 internetu

 

O2 internet je věhlasný 99% pokrytím

Jestli chcete mít stoprocentní jistotu, že vám pojede internet jako na drátkách, O2 je jasná volba. Vůbec se nemusíte bát, že by se vám internet sekal nebo že byste si nedokázali rychle stáhnout velký soubor. O2 internet vyniká pokrytím 99 %. Takže i když bydlíte na samotě u lesa, můžete i dopřát stejně dobré připojení jako v centru města. 

S luxusními balíčky O2 internetu můžete klidně surfovat až s rychlostí 1 000 Mb/s. A to je pak pohoda, ať děláte cokoliv. Tady s výhodami O2 internetu ale teprve začínáme. 

Tady si lehce ověříte dostupnost O2 internetu>>

 

S O2 internetem žádné výpadky

Už se vám někdy stalo, že jste brouzdali internetem a najednou KO? Internet prostě přestal jít a vy jste z toho byli na větvi? Tohle se bohužel u běžného připojení stává. Ne tak u O2 internetu

O2 internet zaručuje neuvěřitelnou spolehlivost. Tahle stabilita se dá dokonce vyčíslit. Například 5G O2 internet slibuje  99,9999% úspěšnost spojení. Takže když vám to vysvětlíme laicky, tak je šance jenom 1:1 000 000, že se nepodaří se sítí spojit. Takže se v klidu usaďte, pusťte si film. Můžete si být jistí, že vás O2 internet nezklame. 

 

O2 internet. Tolik dat, kolik je vám libo

To máte neomezená data tady, neomezená data tamhle… A pak skutek utek. Platíte nehorázné peníze a když přijde pátek, připojení jako by se zastavilo. Ne tak s O2 internetem.

Tohle se stává často díky agregaci. To znamená, že se v podstatě o internet dělíte s dalšími uživateli na stejné lince. Takhle to s O2 internetem nefunguje. U všech tarifů O2 internetu dostanete neomezené služby. To ale neznamená pouze to, že si můžete stahovat a streamovat, jak se vám chce. Ale také to, že na data je spolehnutí. O2 internet zkrátka vyniká ve všem. 

 

S O2 internetem podpora, které exceluje

Máte problém s O2 internetem nebo chcete jenom výhodnější balíček O2 internetu? Zákaznická podpora je na vás stále připravená. Těmito způsoby se spojíte s O2:

 • on-line chat
 • aplikace Moje O2
 • Facebook
 • Telefonicky
 • A další způsoby… 

Zákaznická podpora O2 funguje od 8:00 do 19:00. Poradci vám pomohou rozklíčovat jakýkoliv problém. 

 

Další výhody O2 internetu? Brzy je zjistíte na vlastní počítač

Přiblížil jsme vám pouze hlavní výhody O2 internetu. Jakmile se jednou připojíte, objevíte řadu dalších. Třeba to, že si O2 internet vychutnáte stejně dobře ve městě, jako na chatě. 

A když už si pořídíte internet od O2, získáte kopu dalších výhod. Například výhodné volání nebo televizi. Dopřejte si konečně O2 internet, který funguje a který má smysl. Teď se suprovou slevou, která se neodmítá. 

Přecházíte od jiného poskytovatele internetu k O2? Získejte extra slevu navždy. Tady zjistíte víc>>

 

Balíčky O2 internetu pro každého

Máte speciální požadavky na připojení? Prozkoumejte výhodné tarify O2 internetu. Najdou se tady základní balíčky pro nenáročné. Ale taky špičkové balíčky O2 internetu, které uspokojí nejnáročnější uživatele. 

 

O2 internet HD Bronzový od 349 Kč/měsíc

O2 internet HD Bronzový je základ, který dostačuje běžným uživatelům. V pohodě s ním můžete brouzdat po síti nebo koukat na videa. 

O2 internet HD Bronzový

 • rychlost internetu až 20 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 2 Mb/s


Objednat O2 internet

 

O2 internet HD Stříbrný od 399 Kč/měsíc

S O2 internetem HD Stříbrný si můžete dovolit víc. Větší rychlost, lepší upload, lepší zábava. 

O2 internet HD Stříbrný

 • rychlost internetu až 50 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 5 Mb/s
 • O2 TV zdarma


Objednat O2 internet

 

O2 internet HD Zlatý od 499 Kč/měsíc

Dostáváte se na jednu z nejvyšších úrovní O2 internetu. S tímhle balíčkem můžete cokoliv, vždycky rychle a spolehlivě.  

O2 internet HD Zlatý

 • rychlost internetu až 100 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 20 Mb/s
 • O2 TV zdarma


Objednat O2 internet

 

O2 internet HD Platinový od 599 Kč/měsíc

Vítejte ve světě, kde filmy stahuje za pár sekund a streamování filmů a seriálů jede jako po másle. Vychutnejte si extra rychlý internet O2. 

O2 internet HD Platinový

 • rychlost internetu až 250 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 25 Mb/s
 • O2 TV zdarma


Objednat O2 internet

 

O2 internet HD Diamantový od 699 Kč/měsíc

Diamantový internet od O2 je zkrátka luxus. Nejrychlejší, nejlepší, top. S tímhle připojením si můžete užívat zábavu do nekonečna. 

O2 internet HD Diamantový

 • rychlost internetu až 1 000 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 100 Mb/s
 • O2 TV zdarma


Objednat O2 internet

 

Zjistěte dostupnost O2 internetu a nechte si doporučit nejvýhodnější balíček

 

S O2 internetem vždy o krok dál

Společnost O2 má vždycky technologický náskok. Ať už jde o budování sítí nebo zlepšování pokrytí, O2 internet se řadí mezi nejvyspělejší připojení. Proto účinně a úspěšně vábí další a další klienty. 

Jednou z velkých předností O2 internetu je rychlé zavádění 5G sítě. Už nyní si v mnoha lokalitách můžete pořídit parádní O2 5G internet. Tato mobilní síť páté generace navazuje na minulé standardy globálních bezdrátových sítí. 5G zdokonaluje připojení, navyšuje kapacitu a zrychluje internet. 5G O2 internet tak odráží stále větší nároky nejen běžných uživatelů, ale také průmyslu. Takový internet dokáže propojit všechno a všechny. 

 

Co dokáže 5G internet od O2

5G O2 internet umí všechno, co jeho předchůdci, LTE a 4G. Jako vždycky dovoluje posílání zpráv, telefonování a surfování. Zásadním rozdílem je však dramatické zvýšení rychlosti. 5G O2 internet má potenciál dosáhnout přenosu až 10 gigabitů za sekundu. To znamená, že 5G O2 internet může být až stokrát rychlejší než 4G. Jak by se vám líbil tenhle raketově rychlý O2 internet? 

Věříme, že moc. Zvlášť také díky tomu, že takový O2 internet má mnohem nižší latenci. To znamená, že můžete provádět úkony v reálném čase bez zpoždění. Mezi její další výhody patří mimo jiné i vyšší dostupnost a obrovská kapacita sítě, kterou zásadně zvyšuje nasazení Massive MIMO technologie.

O2 internet páté generace však není jen hračka pro běžné uživatele. 5G síť má například potenciál snížit světovou hladinu emisi skleníkových plynů o 20 % do roku 2030. Chytré senzory, měřiče a energetické sítě nám umožňují v reálném čase zjistit, kde je potřeba energii přidat, ubrat, či zcela zastavit její přísun. Tomu se nové sítě snáze přizpůsobí i vzhledem ke své vyšší energetické elasticitě. Ve srovnání se 4G je přenos dat energeticky úspornější, nové sítě přenáší více dat za využití menšího množství energie.

Ať už to vezmete z jakéhokoliv úhlu pohledu, O2 internet je výborné řešení domů, na chatu, prostě kdekoliv. 

Zjistěte dostupnost 5G O2 internetu. Poradíme, co dělat dál

 

O2 internet od e-pripojeni.cz. Jistota, kvalita a rychlost</h2

1. Sleva 100 Kč měsíčně pro každého nového uživatele O2 internetu

Jestli nejste spokojení se svým stávajícím poskytovatelem, jste na správné adrese. Díky speciálně slevě 100 Kč/měsíc získáte exkluzivně levný O2 internet. Tahle parádní sleva platí pro každý balíček

 

2. O2 internet získáte bleskově

Nemáte rádi, když se něco hodně prodlužuje? U nás čekat nebudete. Pokud máte o O2 internet opravdový zájem, stačí nás kontaktovat. O2 internet vyřešíme co nejdříve, abyste si užívali všech jeho parádních výhod. 

 

3. Jsme certifikovaným partnerem O2 

S námi získáte spolehlivý O2 internet rychle a s kvalitní podporou. Jako certifikovaní prodejci O2 internetu a dalších služeb vám nabídneme nejen výhodné ceny, ale také nejlepší řešení. 

 

Přejít na špičkový a výhodný O2 internet>>

 

Jak snadno získat nejvýhodnější O2 internet?</h2
O2 internet je parádní také v tom, že ho můžete mít doma tak rychle, jako byste mávli kouzelným proutkem. Nemusíte vůbec procházet nějakým komplikovaným procesem, který by trval třeba 14 dní. S námi máte O2 internet i se špičkovým modeme doma nebo na chalupě velmi rychle. Co tedy udělat proto, abyste si konečně užívali jedinečnou rychlost a spolehlivost? 

O2 internet s námi získáte velmi jednoduše. Úplně prvním krokem je, když se nám ozvete. Můžete klidně rovnou brnknout na číslo 721 122 122, na kterém jsme pro vás stále připravení. Je to nejrychlejší řešení, jak mít špičkový O2 internet. Tak si ho dopřejte. 

Speciální nabídka jen po telefonu

Nechte nám na sebe číslo. Zavoláme vám a se vším poradíme.

  Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
  Více o ochraně soukromí.