721 122 122

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

Nejlevnější 5G internet na chatu od O2

V naší nabídce ve spolupráci O2 můžete najít bezdrátový internet neboli internet na chatu. Tento internet je určen zákazníkům bydlícím mimo dosah připojení přes kabel novou generaci bezdrátového internetu na frekvenci 3,7 GHz s rychlostí až 100 Mb/s.

Bezdrátový internet O2 minulý měsíc zvýšil rychlost internetu pro 1,5 milionu připojených prostřednictvím sítě 5G. Podle O2 bude tato služba během třech měsíců dostupná po celé ČR 99% ve kterých v současné době rychlé připojení chybí. O2 připojení internetu můžete využit společně s internetem do domácnosti za zvýhodněnou cenu.

Internet 5G na doma O2 je od nynějška dostupný v oblastech napříč celou republikou, například na Olomoucku, Pardubicku, Budějovicku nebo Kutnohorsku, a to i mimo velká města. Zákazníci si mohou ověřit rychlost připojení na webu www.epripojeni.cz, který operátor pravidelně aktualizuje. O2 totiž plánuje bezdrátové připojení jako alternativu pevné sítě nadále rozšiřovat a postupně pokrýt čtvrtinu českých domácností, které dnes nemají dostupný internet o rychlosti 50Mb/s. Kromě dostupnosti se bude postupně zvyšovat také rychlost připojení až na 250 Mb/s.

Speciální nabídka jen po telefonu

Nechte nám na sebe číslo. Zavoláme vám a se vším poradíme.

    Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
    Více o ochraně soukromí.